Зустріч із Haus Montag (Pirna) у Києві

10.08.2019

10 серпня, в суботу, кияни матимуть нагоду зустрітися з керівниками німецького метаполітичного центру Haus Montag (м. Пірна), що розташований у серці мальовничої Саксонської Швейцарії, відомої своїми туристичними принадами.

Вибори, як німецькі, так і українські – явище плинне, а налагодження горизонтальної співпраці між Німеччиною й Україною в обхід малосприятливої геополітичної кон’юнктури стоїть усе гостріше.

Саме тому Група сприяння розбудові Інтермаріуму охоче підтримала благодійну ініціативу координаторів Haus Montag – проект Kraftquell (Джерело сили), що має на меті організацію відпочинку українських ветеранських сімей у Німеччині (передусім у Саксонській Швейцарії) та Норвегії спільно з ГО «Українські родини».

В лютому цього року з нагоди лекції Олени Семеняки, міжнародного секретаря Національного Корпусу, в Пірні, проект Kraftquell уже було відкрито у Німеччині. В суботу, після симетричного виступу керівників Haus Montag про політичну ситуацію в Німеччині й культурний спадок Саксонської Швейцарії, проект Kraftquell буде запущено і в Україні.

Запрошуємо всіх охочих на зустріч із Haus Montag (з перекладом на українську), яка відбудеться в суботу, о 16:00, у внутрішньому дворику Козацького дому!

Адреса: пров. Тараса Шевченка 5 (м. Майдан Незалежності).

https://www.facebook.com/events/367488653916478/

Поділитись