За незалежну Білорусь у суверенному Міжмор’ї

17.08.2020

Сьогодні, 15 серпня 2020 р., разом з консервативною жіночою організацією “Срібло Троянди”, прийшли сказати на київській акції солідарності з білорусами, що зазнають репресій за свою боротьбу за краще майбутнє, що ми підтримуємо незалежну Білорусь у суверенному Міжмор’ї, і якщо якийсь вибір і стоїть перед Білоруссю, то це між безсуб’єктною буферною зоною між Росією і Заходом, з одного боку, і національним відродженням у синергії з нами, з іншого. Пострадянська історія Лукашенка, що поховав свою легітимність руками мусорів, акція солідарності з якими зараз проходить у РФ, ніколи й не була конкурентоспроможною.

Масові забастовки крупних підприємств, видача ваґнеріанців Росії, а тепер і заклик до Путіна навести конституційний лад у Білорусі стали справжнім підсумком Мінська і його гри в нейтралітет при більш ніж 70%-ій залежності від Газпрому.

Тож наша задача як революціонерів зі стажем сьогодні – допомогти білорусам привести до влади справжню національну еліту і закласти енергетичні й економічні основи під незалежність Білорусі за рахунок її оперативної регіональної інтеграції. На що здатен цей молодий народ, ми вже побачили.

Жыве Беларусь! ️

Поділитись