У Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання “Інтермаріум”

30.09.2020

Сьогодні, 30 вересня, у Верховній Раді було створено міжфракційне об’єднання Інтермаріум, метою якого є просування проекту союзу балто-чорноморських держав в українській політиці.

Однією з цілей об’єднання є також включення України до вже діючих міжнародних ініціатив, скерованих на посилення співпраці та інтеграцію України до економічних та оборонних ініціатив країн регіону.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат від партії “Слуга Народу” Святослав Юраш.

З повним дописом можна ознайомитися тут

Радує, що попри існування Групи Сприяння Розбудові Інтермаріуму, утвореної в 2016 році лідером Національного Корпусу і першим командиром та засновником полку “Азов” Андрієм Білецьким, проект нарешті викликає інтерес у ВР.

Андрій Білецький під час першої конференції Групи Сприяння Розбудові Інтермаріуму у 2016 році

Зважаючи на те, що ініціативу підтримало близько 230 депутатів, хочеться вірити, що Україна згодом також стане одним з впливових гравців у регіональній політиці.

Як держава, котра вже 7 рік стримує російську агресію і веде боротьбу з тероризмом, Україна має що запропонувати міжнародним партнерам.

Важливо, щоб об’єднання не залишилося на рівні чергової паперової ініціативи, а стало реальним і працюючим напрямком української політики.

Поділитись