У Долині відбулась презентація книги Вітольда Добровольського

21.02.2021

В п’ятницю, 19 лютого, в Центральній публічній бібліотеці Долини відбулась онлайн-презентація книги воєнного репортера Вітольда Добровольського, який висвітлював події Революції Гідності і війни на Донбасі у Польщі.

Захід розпочався з хвилини мовчання за розстріляними на Інститутській учасниками Майдану, далі слово було передано перекладачу книги і представнику Азовського Руху в Польщі Владиславу Ковальчуку.

Після короткої розповіді Владислава Ковальчука про історію створення даної книги, а також невідомі до цих пір моменти співпраці Азовського Руху з польськими націоналістами, всі мали можливість задати питання безпосередньо автору книги.

Зважаючи на карантинні обмеження, Вітольд Добровольський приєднався до презентації по відео-зв’язку і розповів про пережиті події і свою мотивацію.  Окремо варто зазначити, що захід відвідала як молода, так і вже зріла аудиторія, котра проявила до книги неабиякий інтерес.

Окрему подяку редколегія Intermarium Support Group висловлює активістам ініціативної групи Національного Корпусу Долини за якісну організацію та популяризацію заходу серед мешканців міста, а також керівництву Центральної публічної бібліотеки за надане приміщення і допомогу в проведенні.  

Поділитись