Табір Нащадки Вільних 2019

01.09.2019

З 26-го по 31-серпня в селі Урзуф, в Донецькій області, на березі Азовського моря відбувся міжнародний дитячий табір «Нащадки Вільних 2019 імені Князя Костянтина Острозького».

В ході таборування команди з України, Литви та Польщі мали змогу презентувати своїх національних героїв, освоїти навички з тактики, домедичної допомоги, кібербезпеки та відпочити на березі моря.

Також учасники табору дізналися про те, як працює дезінформація і пропаганда, засобами яких Росія намагається посварити країни Центрально-Східної Європи.

Після лекцій діти включилися в практичну гру, під час якої вони дізналися про те, як за рахунок спекуляцій на історичних суперечностях між країнами Балто-Чорноморського регіону можна спровокувати конфлікт сьогодні та як таким спробам протидіяти.

На завершення міжнародного табору було проведено презентацію книги Вітольда Добровольського «Кров і Земля: війна в Україні очима польського націоналіста» за участі самого автора і представника Азовського Руху в Польщі та перекладача книги Владислава Ковальчука.

Під час презентації присутні дізналися про те, як виглядають сучасні українсько-польські відносини в очах поляків у контексті війни на Сході України.

31 серпня було проведено фінал та визначено найкращі команди.

Табір проходить за підтримки Міністерства в справах сім’ї, молоді і спорту, а також молодіжних організацій Юнацький Корпус, Український Легіон та Донецької обласної державної адміністрації.

Автор фото: Анна Шпілька

Поділитись