Пікет під посольством РФ у Варшаві проти репресій в Криму

10.04.2021

Сьогодні,10 квітня, під посольством Росії у Польщі відбулась акція протесту проти анексії Криму і російської агресії на Донбасі. Також активісти вимагали звільнити всіх українців, яких незаконно затримали представники репресивних органів російських окупантів на півострові.

Зважаючи на те, що Варшава знаходиться в червоній епідеміологічній зоні, акція відбулася із врахуванням карантинних обмежень.

Пікет відбувся з участю українців та поляків, які тримали плакати з іменами ув’язнених, а також гаслами «Крим – це Україна».

Варто зазначити, що акція викликала невдоволення у працівників посольства Росії, під час пікету до поліції підійшов один з охоронців дипломатичної установи і вимагав, щоб правоохоронці затримали всіх його учасників.

Вочевидь, росіяни навіть за кордоном намагаються вирішувати проблеми так, як вони звикли це робити в себе на Батьківщині. Однак Польща не РФ і ніхто не гнатиме масу поліції через те, що хтось посмів висловити протест проти політики Путіна і дій росіян в Україні.

В пікеті взяли участь представники організацій  Fundacja Niepodległościowa , Ośrodek Myśli Politycznej im. Romana Rybarskiego і комітет World Solidarity.

Поділитись