Перспективи археофутуризму: нове бачення України

28.10.2019

У понеділок, 28-го жовтня, в київському лекторії літературного клубу «Пломінь» відбудеться лекція Паскаля Ласаля, представника французьких «нових правих», історика, публіциста, автора програм на Radio Courtoisie, представника пан’європейського руху Landsknecht, координатора французької гілки всеєвропейського проекту «Реконкіста».

Після незакінченої Революції Гідності Україна опинилася на роздоріжжі. Пришвидшення процесу розбудови нації, що розпочалося з розгортанням війни на Донбасі, надає унікальну можливість впровадження радикального й глобального проекту, натхненного консервативними революціонерами та авангардом «третього шляху» в ХХ столітті. Проти нових мультивекторних викликів, за вибудову нового суспільства тут і зараз, за нову еліту, Україну та великий континентальний простір, в якому вона матиме потенціал регіонального лідера Інтермаріуму й, далі, всієї Європи.

Лекція розпочнеться о 19.00 в приміщенні літературного клубу «Пломінь», що знаходиться за адресою: провулок Шевченка, 5 (ст. м. Майдан Незалежності), Козацький Дім – 3 поверх.

Вхід вільний!

https://www.facebook.com/events/2494476463967900/

Поділитись