Національний Корпус долучився до акцій Intermarium Support Group під посольствами Польщі і Білорусі (відео)

14.04.2021

13 квітня, на 81-ші роковини Катинського Розстрілу, Національний Корпус долучився до синхронних акцій солідарності з польськими й білоруськими активістами, що зазнають репресій з боку режиму Лукашенка, організованих Групою сприяння розбудові Інтермаріуму біля посольств Польщі та Білорусі в Києві. Представники Національного Корпусу поклали квіти біля стін посольства Польщі в Києві в пам’ять про понад 20 тисяч польських офіцерів і цивільних, підло розстріляних НКВС у Катині в 1940 р.

Адже 10 квітня, коли Польща щороку вшановує пам’ять президента Польщі Лєха Качинського і 96-ти інших посадовців, що загинули в авіакатастрофі під Смоленськом, прямуючи на приурочені до роковин Катинського Розстрілу урочистості в 2010 р., поляки присвятили саме акціям на підтримку українців, ув’язнених окупаційною адміністрацією Криму (Галини Довгополи, Владислава Єсипенка, Олега Федорова).

Згодом активісти спільно з білоруськими учасниками акції перемістились до посольства Білорусі з вимогами негайно звільнити діячів і дотичних до Союзу поляків Білорусі та всіх білоруських громадян, затриманих у ході протестів проти створення “союзної держави” з Росією та поліцейського свавілля в країні.

YouTube канал Національного Корпусу:

https://www.youtube.com/channel/UC8aG0J2HH7z4BdjKNj2j9xA

Дивіться фотогалерею з акцій тут:

Поділитись