(Євро)парламентарі, що підтримали Анатолія Шарія, дізналися про кримінальне провадження проти нього

18.03.2021

У липні-вересні минулого року низка європарламентарів і депутатів національних парламентів, серед них Алексіс Георгуліс, Кетрін Вест, Клер Дейлі, Віола фон Крамон-Таубадель, Роза Лунд, Мігель Урбан, Моніка Фалей і Вальдемар Гердт, висловилися на підтримку Анатолія Шарія та Партії Шарія, що домагалися криміналізації Національного Корпусу і полку “Азов” Національної Гвардії України як авангарду політичного й військового спротиву прокремлівським силам в Україні і російським окупантам. Відповідні заяви депутатів на запит Партії Шарія були процитовані на її ресурсах.

Абсурдність ситуації стала очевидною після того, як у лютому Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію в межах кримінального провадження за звинуваченнями у державній зраді та порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері, зокрема, на замовлення спеціальних служб Російської Федерації. Більше того, Анатолія Шарія, що не з‘явився в СБУ для участі в допиті як підозрюваний, оголошено в розшук, а Міністерство юстиції України подало в Окружний адміністративний суд Києва позов з вимогою заборонити Партію Шарія.

Обов’язок донести до відома (євро)парламентарів факти зловживання їхнім іменем і діловою репутацією з боку Партії Шарія взяла на себе ГО “Меч Української Нації”. Днями редакція Групи сприяння розбудові Інтермаріуму отримала від неї копії листів, що надійшли на їхні поштові скриньки, із пропозицією висвітлити цю інформацію для нашої аудиторії , а також вітчизняних і закордонних ЗМІ. Що й було зроблено в цьому матеріалі на ресурсах Групи, доступного українською і англійською мовами. Копії листів додаються.

Поділитись